KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735056

nr 1273 5056

Alfred Wetterström

(1863-1934), Sverige

Oljemålning, Alfred Wetterström (1863-1934), Fruktstilleben, signerad. Olja på duk, 50x73 cm

Kondition: slitage

Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 september 2019
kl 18:20:54

2/9 11:09:14 1      Vinnande bud

Alfred Wetterström

Läs mer om Alfred Wetterström